| Leţcanu_Remus_1990 a întrebat:

De curand am achizionat un telefon HTC desire 500 si as vrea sa achizitionez un card microsd de 16 gb pentru el. Ce marca imi recomandati pentru a indeplini un raport calitate/pret bun?

Răspuns Câştigător
| Anutzzzaaa a răspuns:

Sau daca vrei acest card e bun : http://www.emag.ro/......E2RCDBBBM/

2 răspunsuri:
| anastasiatya a răspuns:

Nu contează ce card este, poți sa-l iei de la domo sau de la Orange și fii sigura ca va fi bine

| Anutzzzaaa a răspuns:

Sincer... Eu folosesc numai carduri de la Nokia si nu am avut probleme cu ele
Sunt foarte bune! Le poti folosi cu incredere pe cele de la Nokia si sunt si accesibile ca pretwinking