| MihaiBogdan2345 a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat telefon HTC 7 Mozart si vreau sa ma joc temple run 1/2 subway surfer pe el imi puteti spune de unde le descarc si sa-mi lasati un site
Multumesc frumos, dau funda + VOT!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut eu acele jocuri le-am luat de pe site-ul http://mob-core.com/ro/ dar nu mai stiu la ce categorie era

| MihaiBogdan2345 explică (pentru Nicu47):

Si cum le-ai bagat in telefon cu cablu de date sau ai dat de pe telefon direct download?

| MihaiBogdan2345 explică (pentru Nicu47):

Si cum le descarc in telefon? ca arata doar de android thinking

| MihaiBogdan2345 explică (pentru Nicu47):

Acolo sunt pentru android sunt si pentru windows phone?

| Nicu47 a răspuns (pentru MihaiBogdan2345):

Salut,le-am bagat cu cablul de date