| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat un LG G4 de la eMAG, astazi am putina treaba si i-am zis unui prieten sa il tina.
Fiind neindemanatic l-a scapat si s-a ciobit rama ( coltul).
Pot sa il repar, daca da cat costa sau garantia acopera aceasta problema, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Deyutzzu25 a răspuns:

Nu cred ca garantia ar acoperi problema ta dar il poti duce de unde l-ai cumparat si ei ti-l vor duce la service si vei plati o suma de bani. Nu cred ca o sa fie mai mult de 100-200 lei.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Garantia nu acopera defectele datorate loviturilor(cazaturilor).Il poti repara oriunde, Bineanteles, contracost.

| Alx_Alex_1997_hOz9 a răspuns:

Am avut putina treaba, ma scuzati!