| Cristian_Flavius_2000 a întrebat:

De curand am devenit posesorul unui Samsung galaxy grand prime si am abservat ca la unele aplicatii, zona din jurul camerei se incalzeste si mai imi da si crash-uri(sper ca am scris bine). Din ce cauza se intampla asta? Crash-urile sunt din cauza telefonului?

Răspuns Câştigător
| BoboM a răspuns:

Detin un Galaxy Grand Prime si se incinge pentru ca in zona aceea este procesorul, cand il soliciti cu aplicatii cu grafica inalta procesorul se incinge. cand procesorul ajunge la limita inchide automat aplicatiile pentru a evita arderea sa.

1 răspuns:
| Cristian_Flavius_2000 explică:

Si de ce un quad core 1.2 ghz nu face fata aplicatiei Big Time?