| xXteLOVEscXx a întrebat:

Salut, de curand cineva mi-a trimis cativa euro de pe abonament (telekom) pe o cartela, si inca nu mi-a aparut cati euro am (dar, am mesajul in care scrie ca mi-au fost transferati atatia euro).
Cine stie cand o sa-i primesc?

2 răspunsuri:
| Narcisdnm a răspuns:

Apeleaza la serviciul relatii clienti si te pot informa ei. Daca nu ma insel numarul este 1234

| xXteLOVEscXx explică (pentru Narcisdnm):

Tot aia e, tot nu-mi apare euro aia transferati. Auzi se poate ca cel care mi-a trimis euro sa-mi fi dat doar mesaj, nu sa mi se trimita euro? Adica nici pana acum nu i-am primit.