| Serban002 a întrebat:

Salut,de unde aș putea descărca GTA 3 sau GTA Vice City pentru android? Cine îmi dă un link bun primește fundă!

2 răspunsuri:
| Serban002 explică:

Știu cum e Aptoide și nu-mi place, de asemenea nici Mobogenie

| SinisterStrange a răspuns:

Salut,scrie pe Google Aptoide si intră pe prima pagină,de acolo iei aplicaţia,o instalezi si după îţi poţi descarca orice joc doresti, chiar si alea care sunt la plată pe Play Store, P.S. dacă nu ai un smartphone adapt, nu îţi merge, o zi plăcută!winking