| micutza4 a întrebat:

Degraba este ziua mea si parintii vreau sa-mi eie un telefon, care credeti ca va fi mai bun, un iphone 6, acest telefon este ca o sticla si se vede totul prin el dar poti sa lucrezi cu el,

http://venturebeat.files.wordpress.com/......lly-4g.jpg

sau mai bine o tableta Apple, este de culoare alba si pe spate are niste flori de cloare roz, mai are o programa care-si schimba culoarea.

http://www.b1.ro/......-36113.jpg

Deci pe care sa-l cumpar? URGENT! Dau FUNDA!~~!

Răspuns Câştigător
| stalin1999 a răspuns:

Htc one x iti spun eu ca nu o sa regreti pentru ca e cel mai bun la ora acutala

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Deocamdata nu exista nici un iphone 6 la vinzare si nici nu apare prea curind.Adica asa urgent cum tu spui.Si tehnologia aia ce tu spui da exista dar nu stiu daca aplle o sa o aplice asa de curind.Mai degraba Samsung o sa scoata primii ca asa fac ei mereu se grabesc sa aplice orice tehnologie aparuta.Se numesti OLed si este f rezistenta la orice.Si subtire cit o foaie de hirtie.Este vorba despre grafitonsau ceva de genul asta.Dar deocamdata cum am zis la vainzare nu este iphone 6. Daca cumva ai vazut tu asa ceva atunci este un fals.

| valentino52 a răspuns:

Ce ai enumerat tu nu exista sunt doar concepte, poze falsificate de fani, cam ce si-ar dori sa se inventeze in viitor. Ultimul model de iphone este iphone 5, altul nu exista si telefon transparent inca nu s-a scos si chiar daca apare Apple nu va implementa o tehnologie beta. Tableta care ai aratat-o este un iPad 3, a mai aparut si iPad 4. Si nu vine din fabrica cu floricele roz alea ti le lipesti tu singura daca vrei. Si program sa isi schimbe culoarea nu exista, culoarea la ce se schimba? Doar nu a tabletei... doar nu crezi ca exista un material folosit in telefoane sau tablete care sa isi schimbe culoarea dupa cum doresti tu? Poti sa ii pui o husa din cauciuc peste si alegi tu ce culoare vrei sa fie. Cati ani ai?

| micutza4 explică:

Ma voi gindi dar pare ca este cam simplu.

| micutza4 explică:

Valentino52 si relian, in primul rind o sa implinesc18 ani, in al doilea eu m-am mutat cu traiul in Germania, si in al treilea rind matusa mea lucreaza la o fabrica privata, e adevarat este foarte scump, dar nu aveti nici un motiv sa spuneti ca sunt mincinoasa, iar pozele e drept ca le-am luat de pe net sa va arat cam cum arata telefoanele...