| Ionutz_Dani_1998 a întrebat:

Salut, detin un Allview P6 Pro, si din senin mi-a aparut sa introduc parole de protejare a confidentialitatii pentru deblocare..Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred ca ti-a aparut tie din senin. Este o parola setata de tine. O parola de protectie si in caz a cineva inlocuieste sim-ul va cere parola de protectie. Probabil ai introdus in telefon alt SIM si acum iti cere parola. Sfatul meu este sa iti amintesti parola. Altfel numai la service il deblocheaza.