| biNNN a întrebat:

Salut, am un Allview X2 twin de un an si ceva si in seara asta i-am scos cartela sa vad ceva si cand am bagat-o inapoi scrie "introducere cod pin-parola de protectie a confidentialitatii pentru deblocare". Codat pe Vodafone nu poate fi pentru ca e exact aceeasi cartela de acum un an, nu am umblat la nimic la el, ce pot sa ii fac? Eu am ambele IMEI-uri dar nu merge niciunul deci cred ca nu asta cere. :\\ vreo solutie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca 0000

| Ionuț_Ionuț_1995_V5BS a răspuns:

Si eu am tot aceeasi problema cu Allwiev X2 Twin de vreo 5 luni si nu stiu cum sa fac sa imi gasesc parola de confidelitate. Va rog ajutati-ma si pe mine.Dau FUNDA!