| MaxKiller911 a întrebat:

dintre Sony si Apple care scoate telefoane mai bune?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Apple,tehnologia lor e mai bună, scump, dar avantajele sunt pe măsură.

| MaxKiller911 explică:

Ba ecologistilor, eu ma refeream la performanta! nu ma intereseaza pe mine daca polueaza sau nu, si daca voi credeti ca Apple are telefoane mai bune faceti comparatia dintre un Sony xperia s si un iphone 5 sad

Răspuns utilizator avertizat
| Exposito1 a răspuns:

Apple clar, Sony sunt cele mai radiante telefoane si cele care te prostesc, au cel mai mare nivel de poluare.

| PS3 a răspuns:

Salut! Eu zic ca Sony. Are Android si poti sa iti iei o gramada de aplicatii gratuite, in timp ce la IOS trebuie' sa platesti pentru unele. Eu zic ca Sony arata mult mai bine. IPhone-ul are acelasi design de cativa ani. In plus, Sony face si modele rezistente la apa si praf, de exemplu Sony Acro S, telefonul asta fiind mult mai ieftin decat unul Apple. Sper ca te-am ajutat. happy

| PS3 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

de exemplu - XS: Dual-core 1.5 GHz;
IP5 - Dual-core 1.2 GHz

| PinkyMoneybay a răspuns:

Apple! Un coleg are Sony si nu mai poate lua aplicatii. In plus sunt daunatoare naturii.

| papaalin a răspuns:

Apple

| eleca2000 a răspuns:

Eu zic ca Applewinking