| Gabi001 a întrebat:

Salut.Dintre zte grand x in si s3 mini ce alegeti? Se merita sa dau zte grand x in pe un s3 mini?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I8190 Galaxy S III mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4962&idPhone2=5033

Toate cele bune.

| maryans1010 a răspuns:

Bateria la s3 mini ii vai de capu' ei.

| Cristian_Tiberiu_2000 a răspuns:

Bateria la Samsung Galaxy S3 mini tine foarte putin, nu ti-as recomanda asa ceva, eu am avut si in 10-11 ore cu luminozitatea la 30% mi se ducea.