| Gabi001 a întrebat:

Salut.Dintre s4 mini si Allview x1 soul ce ati alege si de ce? Va multumesc pentru ajutor, ofer funda happy.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X1 Soul deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă sad

| OnuOnulică a răspuns:

Nici unu. Îți și argumentez: S4 Mini e un model destul de vechi adică dacă stai puțin să te gândești în curând apare S7. S4 Mini niciodată nu și-a făcut banii mi s-a părut și mi se pare în continuare un telefon destul de scump la ceea ce oferă. Iar cât despre Allview, serios? Allview e cea mai patetică firmă care există. Nu-ți recomand nimic făcut de Allview.