| BezeaToxica a întrebat:

Este mare diferenta intre 512 RAM si 768 RAM? Detin 400 lei si imi doresc sa imi cumpar un telefon( mai mult pentru aplicatii si jocuri) si m-am gandit la Acer Liqiud z2. De curand am gasit un telefon nou aparut Samsung Galaxy Trend Plus(http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Trend-Plu s-S7580-Black.html ) si voiam sa stiu daca merita sa mai pun 300-400 lei in plus sa cumpar samsungul( daca as INCERCA sa pun bani in plus ar fi in zadar, pentru n-am de unde lua prea multi bani).
Cel mai bun raspuns primeste o Funda mare si un Vot si mai mare!

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Stii, daca te pui sa socotesti nu e diferanta prea mare, dar eu te sfatuiesc sa il pei pe cel cu 768 RAM.
Daca tu vrei sa il folosesti in special pentru jocuri, atunci cand vei folosi o aplicatie pe cel de 512 se supraincalzi, si foarte posibil sa ti-l strici repede.
Eu iti zic c-ar fi mai bine sa mai pui diferenta de bani pentru a lua pe cel de 768 RAM, decat sa stai sa plangi dupa banii care ii irosesti pe cel de 512.
Succes!
Funda?

1 răspuns:
| lariistyles69 a răspuns:

Uite ce am facut eu : am trecut pe Cosmote, am luat abonamentul FREE L de 15 euro/ luna si am achizitionat un Huawei Ascend P6 in valoare de 447 lei, deoarece am facut portare de pe Vodafone pe cosmote. Fara portare, telefonul era 669 lei.Eu ti-l recomand, deoarece are 2 GB RAM, ceea ce este incredibil. Sper sa faci rost de bani si sa-l cumperi! happy