| Mark2012012 a întrebat:

Este promotia de 14 ani la Carrefour si vreau si eu sa stiu ce fel de telefoane smartphone se ofera ca premii? Tipul si modelul telefonului. Iar daca nu scrie modelul si tipul telefonului, macar sa imi spune-ti si mie cata memorie are telefonului si daca are sistem de operare android sau windows. Asta, daca a castigat cineva un telefon la promotia Carrefour. Va multumesc.

1 răspuns:
| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Salut! nu am castigat un asemenea telefon dar nu se vor da premi cu windowsa phone ci cu android pentru ca sunt mai ieftine (cel putin asa cred eu)insa intr-un telefon cu windows din 8 gb iti mai raman cam 4-5 gb iar din unul cu 4 cam 1-2 gb