| Dutzum a întrebat:

Este Urgent! Am o problema cu telefonul meu, am un Nokia asha 201 si am pus la el un cod de securitate la blocarea tastelor. un copil s-a jucat la el si s-a blocat iar acum cand bag codul corect imi da eroare de cod. ce sa fac? dau funda!

Răspuns Câştigător
| AntalDaniel1989 a răspuns:

Dac tai schimbat codul se securitate atunci va trebui sal duci in servis

3 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand ori sa resoftezi telefonul (daca stii) si daca nu du-l la un service.

| Ozgean07 a răspuns:

Sa blocat cartela... daca stii unde este dreptunghiul ala in care era cartela si daca il gasesti scrie pe el codul pe care trebuie sa il bagi

| Ascker a răspuns:

Cred ca tb sal duci la service sa til deblocheze