| Manea_Viorel_1967 a întrebat:

Salut, imi cer scuze ca deranjez, dar astazi mi s-a intamplat de am scapat telefonul jos si nu se mai vede nimic pe display. cand il pornesc ( aprind ), telefonul se vede aprins dar display-ul nu. nu se vede ca ar fi fisurat, spart doar o micuta lovitura in colt cum a cazut deasupra camerei. telefon model Philips S 326. Multumesc mult

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Schimbi display-ul. Vezi in service cat te costa.

| Manea_Viorel_1967 explică (pentru dannyel86):

Sa cred s-a spart display-ul? te rog sa ma scuzi ca am pus aceasta intrebare

| dannyel86 a răspuns (pentru Manea_Viorel_1967):

Un display nu trebuie sa fie crapat ca sa fie considerat stricat. Simplu fapt ca nu mai comunica cu placa de baza a telefonului inseamna ca trebuie schimbat. Mi s-a intamplat, de aceea iti spun ca alta solutie nu exista.

| Manea_Viorel_1967 explică:

Ai perfecta dreptate, voi schimba display-ul. Multumesc mult pentru sfat.