| wtk345 a întrebat:

Imi puteti da cateva jocuri pentru Samsung Galaxy Young? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| NakaTaka a răspuns:

Block Story
Subway Surfer
Angry Gran 1, 2 Cairo
Minecraft
World Craft
100 Dors 1, 2

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subway Surfers, Temple run 1, 2 sau Oz Brave, POU. Poti intra de pe telefon pe Google, scrii 1 Mobile Market, il descarci si ai Tempe Run Oz, Brave pe gratis. Toate sunt pe gratis acolo. Si nu au virusi. Daca vrei iti poti lua si un anti-virus( eu am AVG).

| AnnaAnnne a răspuns:

Subway Surfers, Dumb ways to die, Temple run 1, 2 sau Oz Brave, World of goo. Pe android market nu sunt toate gratis, dar le poti lua dupa alte site uri.

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Simplu....trage ...mobogenie