| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, imi puteti da un cod ceva pentru a afla cate ore are un note 4 și un s7 edge? Vreau sa aflu cât a fost de folosit

3 răspunsuri:
| teemo2000 a răspuns:

Intra in Setari->Despre telefon->Stare si acolo jos de tot va fi Timp de functionare (ore:min:sec)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru teemo2000):

Da,asta e singura solutie, dar chestia aia se reseteaza la orice restart.

| CuriousStuff a răspuns:

Te uiti pe factura, scrie cand a fost cumparat si faci un calcul. Nu ai de unde sa stii cate ore a fost folosit un telefon. Pentru ca asa cum scrie mai sus, acel timer se reseteaza de fiecare data cand se inchide telefonul sau se da un restart.