| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune daca compania T Mobile este si in Romania? Am un telefon cu ecranul spart, este modelul Samsung sgh t989, cand m-am dus la un GSM baietii mi-au spus ca nu se poate repara deoarece telefonul este adus din alta tara. in fine... Imi puteti recomanda un service bun de telefoane in Bucuresti va rog?

1 răspuns:
| SuperMinion a răspuns:

Nu, T Mobile nu a intrat pe piata din Romania, iar despre service nu stiu (nu locuiesc in Bucuresti)... In schimb T Mobile exista in Ungaria, daca te ajuta cu ceva. Sper sa se rezolve problema happy