| Deea1129 a întrebat:

Mi-am spart telefonul e Samsung Galaxy Win.Se poate repara? E spart ecranul si cred ca si inauntru, putin.

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Da, se poate repara. Trebuie sa mergi cu el la un service iar ei iti vor indica si pretul. Daca nu functioneaza nici touchscreen-ul te poti astepta la un pret mai mare pentru reparatie, dar daca ai doar geamul fisurat este posibil sa iti schimbe doar sticla si atunci va fi mai ieftin. Acest telefon are si un ecran destul de mare iar pretul poate fi pe masura. Bafta!

| Deea1129 explică (pentru Mario1999):

Este spart destul de mult.Iar touchscreenu-ul nu merge...Care ar cam fi pretul?

| Mario1999 a răspuns (pentru Deea1129):

Minim 200 de lei.