| thr93 a întrebat:

Imi puteti spune daca merge sa mut carcasa unui Nokia X2-01 pe un Nokia C3-00? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| byCV9 a răspuns:

NU! Deoarece sunt 2 modele diferite si nu se vor potrivi exact. Eu zic sa cumperi o carcasa specia facuta pentru telefonul tau (Nokia C3-00) altfel o vei strica si pe cea de la X2-01! Sper ca te-am ajutat! Funda!

4 răspunsuri:
| FullSpeedIntense a răspuns:

Nu va merge exact, poti cumpara alta carcasa expre pentru telefonul taubig grin

| Bombardieru1997 a răspuns:

Nu, pentru ca nu se portiveste. Daca ai sa incerci o sa rupi clemele si nu o sa se mai potriveasca nicaeri....Deci NU!

| Natanail7 a răspuns:

Nu

| DjDey a răspuns:

Nu merge deoarece sunt modele diferite