| ToxiKat a întrebat:

Deci... mi-am cumparat carcasa noua http://www.smartbuy.ro/sbPD_Jnc-RJADT807T_148057 ca asta...si nu imi merge...cand deschid pc-ul imi spune cv de genu ca si cum as avea prea multe usb-uri conectate... le-am scos pe toate si tot nu merge... ce problema ar mai putea fi...si daca imi puteti da un site unde sa vad exact cum sa conectez carcasa la placa de baza...multumesc anticipat

1 răspuns:
| asko a răspuns:

Cauta in cartea placii de baza, acolo ar trebuia sa-ti explice cum se monteaza