| sergiu_9343 a întrebat:

Imi puteti spune un telefon bun cu pret pana in 800 lei?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vedeti la www.altex.ro; www.emag.ro; www.evomag.ro; www.flanco.ro;
www.domo.ro; www.carrefour.ro si acolo sunt optiunile pe care va doriti si sunt sigur ca gasiti telefoane mobile la pret de 800 de lei!

| sergiu_9343 explică (pentru untu):

Eu vreau nume de telefoane pe care le-ai testat sau de care ai auzit ca sunt bune, site-urile maginurilor nu imi folosesc...

| untu a răspuns (pentru sergiu_9343):

Atunci mergeti la ORANGE sau VODAFONE sau GERMANOS si intrebati dealerii care sunt mai bune telefoane la pret de 800 de lei si va vor arata marcile cele mai bune!

| RaduTN a răspuns:

Salut, de curand am pus mana pe un J3 2016 si este bun pentru acesti bani. Are 2 camere foto bune, autonomia bateriei este ok si din cate am vazut eu telefonul ruleaza rapid, chiar ti-l recomand. Pe eMAG este la reducere: http://profitshare.ro/l/2953253

Răspuns utilizator avertizat
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Eu am un Lenovo A536 de 600lei, e un telefon mare, frumos, bateria e buna, camera exterioara/interioara la fel!
Ti-l recomand!
Uita-te pe site-ul eMAG, poate te inspira ceva!
Succes kiss

| ProKhanz a răspuns:

Vodafone Smart prime 6(ps sa îți iei si un card de 16 gb folie de sticla si husa silicon ) sunt doua modele alb si negru ia-ți negru... sper ca ți-am fost de folos