| xutza a întrebat:

Imi recomandati o folie de sticla buna pentru Huawei p10 lite? Cred ca le-am incercat pe toate...

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Buna. Scuze. Răspund așa de târziu deoarece am pus cristalul acum 5 zile. Lipeste perfect. Nilkin așa cum am scris e un cristal scump dar e de calitate.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nillkin Amazing+Pro

| xutza explică (pentru gelu1970):

Nu ramane pe margini nelipita?

| gelu1970 a răspuns (pentru xutza):

Daca il centrezi perfect e posibil sa fie ok. E una din mărcile ce mie mi-au lipit cel mai bine.
In concret mâine imi ajunge un cristal exact la fel. O sa iți spun cum rămâne după ce il pun.

| xutza explică (pentru gelu1970):

Multumesc!

| gelu1970 a răspuns (pentru xutza):

Buna. Scuze. Răspund așa de târziu deoarece am pus cristalul acum 5 zile. Lipeste perfect. Nilkin așa cum am scris e un cristal scump dar e de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folie de termopanwinking rolling on the floor

| xutza explică (pentru anonim_4396):

In cel mai rau caz...