| Gabi16 a întrebat:

Salut, imi spuneti cum sa pun jocuri pe tel. Samsung Galaxy Young GT-S5360?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca de pe Google Play.Din telefon.

| Flow98 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa iti pui jocuri pe Samsung, descarcale de pe google play sau de pe android market. Poate vei primi o notificare de upload pentru android market si se va transforma in google play. Bafta si sper ca te-am ajutat, si mai poti gasi jocuri si pe alte site-uri pentru telefoane. Sau le descarci pur si simplu de pe goole.