| RoxanaV a întrebat:

Cum creez un folder pe smartphone? (Samsung Galaxy Young s5360). Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de folder? Ca cel de pe iOS? Nu se poate, decat daca tii degetul pe o aplicatie si apoi o pui pe home screen. Dupa ce ai adunat toate aplicatiile pe care le voiai, tii apasat pe un spatiu gol pe home screen si apare adaugare, folder sau dosar. Pune prin aceeasi operatie de la inceput aplicatiile in folder, iar ca sa il redenumesti, tii apasat pe bara de sus, cea cu X-ul, in timp ce e deschis. Ca sa faci foldere in telefon, in ecranul de aplicatii, nu stiu.

| RoxanaV explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru ajutor, este bine si asa :*

1 răspuns: