| BJK1903 a întrebat:

Salut,in decembrie am cumparat un Allview P6 PRO si l-am folosit doar doua luni. Am scos atunci cartela si l-am bagat in cutie. Astazi cand am vrut sa il deschid si dupa ce i-am dat hard reset imi cere codul de "protejare a confidentialitatii pentru deblocare" si nu stiu nici pe naiba. Am cautat pe net si am gasit 2 coduri(2233 si 1234) si nu merge deloc. Poate stiti voi. happy Vreau sa il vand si de aceea am dat hard reset

2 răspunsuri:
| CatalinMilan a răspuns:

Salut, primul lucru care ai putea sa il faci e sa mergi la cei de unde l-ai cumparat si sa le spui de acea problema, telefonul ori a fost furat ori ai facut tu ceva prin setari si nu iti aduci aminte.

| BJK1903 explică (pentru CatalinMilan):

Telefonul nu are cum sa fie furat daca l am luat din Auchan, lollaughing. Daca eu am dat hard reset nu ar trebui sa fie ca din fabrica, zic?