| speedy93 a întrebat:

Am un nokia 5800, i-am facut un update. totul ok pana cand a aparut o eroare cu un ecran negru. in fine, am cautat o solutie: aceea sa resetez datele din memoria telefonului. PROBLEMA: daca vreau sa deschid cartela de memorie imi cere codul de deblocare. care este codul de deblocare am incercat 0000, 1234 dar inutil! Care are idee dati-mi un raspuns pls

3 răspunsuri:
| twink a răspuns:

Codul de deblocare poate fi codul de siguranta al telefonului initial adica 12345. Daca nu merge cu acesta, pune cardul intr=un card reader conectat la pc si formateaza de acolo

| procust a răspuns:

Cred ca ti s a codat la loc daca cumva l ai avut decodat si daca e asa cred ca va trebui sa l decodezi iar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: