| DarkAngel98 a întrebat:

In seara aceasta,un prieten si-a scapat telefonul si i s-a spart displayul. Din pacate,telefonul nu mai poate fi folosit deoarece ramane o singura imagine, cea a displayului fiind spart. Cam cat ar costa un display avand in vedere ca telefonul este cu touchscreen? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bijutierul1 a răspuns:

100 lei la un tel. simplu HTC (acum doua zile a patit fratemiu )

7 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Te salut. Banuesc ca probleta ta s-a rezolvat. Pana primeai tu un raspuns, ha... Ok. Eu te puteam ajuta in privinta asta sa cumperi tu un Display si til schimbam eu. Gratis

| DarkAngel98 explică (pentru Saveluc):

Initial,nu este problema mea, dar m-a rugat sa il ajut. Pai, pe mine ma intereseaza doar cat costa unul, plus ca noi stam in Mangalia.

| Seby1994 a răspuns:

In jur de 80 ron. depinde de tel si de display

| DarkAngel98 explică (pentru Bijutierul1):

Era un Vodafone nu stiu de care. Cam tot pe aici ar ajunge. Multumesc!

| vinusipaharu a răspuns:

80-100 de lei

| PuSsSiCaT a răspuns:

Daca il cumperi de pe net e mai ieftin, dar sa ai cine sa ti-l puna.

| Saveluc a răspuns (pentru DarkAngel98):

Haaaa, Scuza-ma. Oricum depinde de telefon. Te poate costa cam intre 13-18 euro