| FlooPp a întrebat:

Salut, intrebarea mea e' urmatoarea. Am un Samsung Galaxy s3 I9300 de aproape 1 an de zile, toate bune pana ieri cand a inceput sa isi dea restarturi singur, pana la urma si-a revenit dar acum cand apas pe butonul de blocare (cel din dreapta sus ), nu se blocheaza si imi apare fereastra aceea cu turn off, restart, airplane mode etc... si dupa isi da singur restart. Care ar putea fi cauza si cum as putea sa rezolv asta, am citit pe net si am vazut ceva despre instalarea unui soft nou. dar nu ma pricep. Precizez ca telefonul nu a avut socuri, cazaturi, si nici nu a inotat prin in apa. Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| ioanoanea15 a răspuns:

Intr-adevar un soft nou ar rezolva problema. Ai nevoie doar de soft sub forma de kdz de niste drivere si de odin. Toate astea le descarci pe pc dupa care copiezi kdz-ul in odin, pornesti telefonul in downloade mod si incepi sa il flashuiesti. Cauta mai multe informatii pe net. Daca nu te pricepi du-l la un service si iti baga softul cu vreo 40 de lei.
Sper ca te-am ajutat! Funda?