| SANdEelowww a întrebat:

Salut, întrebarea mea este legată de Messenger-ul de la Facebook și mai exact la conversații îmi apare semnul unui fulger in dreptul uneia din conversații și doar la o singura persoana apare.
Are idee cineva ce înseamnă?

1 răspuns:
| Isys a răspuns:

Da, fulgerele alea sunt gen Snapchat, cate zile ati vorbit impreuna, daca vorbiti constant numarul lor o sa creasca, daca nu vorbiti in 24 de ore vor disparea si vor reaparea atunci cand continuati sa vorbiti 2 zile