| Gerys a întrebat:

La Lenovo S60, atunci când glisezi cu degetul in jos pe ecran, îți apare în partea de sus a ecranului acea căsuță cu iconițe pt scurtături. Înainte să fac update la android 5, acele iconițe, dacă țineam apăsat pe ele, puteam să le schimb locul între ele în acea căsuță. Acum, cu android 5, dacă țin apăsat pe o iconiță, îmi deschide pagină din setări a iconiței respective. Știe cineva cum pot schimba locul iconițelor în bara de notificări între ele?

1 răspuns:
| Argelean a răspuns:

Salut! Nu le mai poti schimba asa e facut androidu-l.Imi pare rau, funda?