| ZuZumonster a întrebat:

Salut,luna trecuta m-am dus la Orange si mi-am cumparat un cod de cinci euro si mi-am bagat codul in telefon si atunci nu mi sa activat optiunea si eu am sunat si am trimis mesaje de pe aia euro si la un momenta dat m-am trezit cu un mesaj unde zicea ca nu am bani sa mai sun si va intreb daca poate sa imi activeze respectivul de la Orange din calculator ca sa nu mai astept pana mi se activeaza optiuea automat!?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon si magazinul de la care ai cumparat codul, intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers

| AdrenalinTm a răspuns:

Da ii zici sati incarce direct optiunea(ce optiune ai sau dai un mesaj gol la 321 parca dupa ce ai incarcat

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Suna la *100# si apoi acceseaza sectiunea Contul meu, dezinstaleaza optiunea apoi pune-ti alta de pe http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html! funda?

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Dupa ce bagi codul de reincarcare, INAINTE DE A SUNA SAU TRIMITE MESAJE, trebuie sa activezi extraoptiunea... apoi poti suna, etc