| Breban_Raul_1999 a întrebat:

Ma joc Minecraft pe telefon. Cum fac sa imi creez arme? Sau chestii? Joc survival. Va rog ajutattima numai daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Andrei970 a răspuns:

Buna Raul,
Mai intai intra in SURVIVAL, jos vei vedea o casuta cu niste puncte, da pe ea, sus vei vede CRAFT, si de acolo iti faci chestii.
Ca sa faci sabii, armuri sau altele iti trebuie un CRAFT TABLE care il obti daca ai lemn si il prelucrezi si dupa ce l-ai prelucrat dai pe CRAFT si iti faci CRAFT TABLE.
Ca sa intri in craft table il iei din inventoriu, apasand casuta cu puncte, si il pui undeva, apoi apesi pe el
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA?

1 răspuns:
| Andrei970 a răspuns:

FUNDA?