| ANDRERUIUREW a întrebat:

Salut, ma numesc Andrei ....am o problema cu telefonul meu....nu se deschida adica el este incarcat dar nu se deschide, are ecraranul negru.Nu ii pot deschide.Am telefonul de o zi telefonul este un Ihunt Alien X Lite ..Va rog ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
| CRistiADirocket a răspuns:

Pai poate e problema cu displayul
du-te si tu la un specialist ceva ca eu nu sunt pre experimentat.

Dar eu zic ca e deconectat un cablu.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Conecteaza-l la calculator sa vezi daca iti apare si cum iti apare, tine apasat mai mult timp pe butonul de pornire in ideea ca "poate se opreste" si vezi daca se intampla asta.

| Drăgan_Mircea_1986 a răspuns:

Poate,ai avut ghinion și fix la tine nu au pus ceva in regula și a făcut un scurt circuit!