| VyVyK a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cine.va cu setarile pentru RealPlayer - streaming. Pentru Nokia e71

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Intra in meniu-media-realplayer-optiuni-setari-streaming-retea
La punct de acces implicit alegi pe acela in care scrie streaming. De exemplu eu am cartela Vodafone fara abonament si am punctul de acces Streaming Pre, daca nu ai incearca cu cel normal Vodafone live! pre. Nu stiu cum e cu alte retele, dar cred ca e cam acelasi lucru.