| DuTzZeLiAn a întrebat:

Am un nokia 5228 cu net de la cosmote (wnw) si as vrea sa ii fac setarile de la streaming pentru a viziona videoclipurile de pe youtube cu ajutorul realplayer-ului si nu prin browser (flash)! Cine ma poate ajuta si pe mine va rog mult de tot! Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| bicpix a răspuns:

Serviciul WebNWalk nu-ti permite sa accesezi site-ul YouTube. Trebuie sa optezi pentru alte extraoptiuni.

| DuTzZeLiAn explică:

Scuze ca te contrazic dar serviciul wnw permite accesarea youtube-ului dar din pacate am telefon slab la capitolul Internet si na... daca folosesc browser-ul si ma uit flash se incarca greu... si de aia incerc sa fac prin realplay cu speranta ca se-ncarca mai repede!