| VladGH a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta? Am un iphone 4 si de curind cind a facut update, nu mai pot conecta la wi-fi si nici bluetooth, acele optiuni sunt sure, nu le pot apasa. Am fost la centru iPhone si au spus ca nu se poate face nimic, i-au facut si restart dar nimic. Spuneti se mai poate face ceva? Va multumesc.

1 răspuns:
| Cozma_Loredana_1989 a răspuns:

Ba se poate du-te la un service gsm acolo o sa te ajute, i-ai dat update si el a uitat tot asa fac ele, iti face o resoftare si e gata.