| AnnAnonymous a întrebat:

merita 50 de lei pe un Nokia c3-00 albastru in stare de functionare,doar ca are ecranul spart si carcasa din fata rupta? (carcasa trebuie schimbata). daca nu, cat ziceti ca ar merita?

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, nu prea merita, daca are ecranul spart o sa te coste mult, deci nu are rost, mai bine iti cumperi unul nou!

| Alexxandruxx a răspuns:

Nu merita. Daca avea doar carcasa facuta praf, sa zic ca mai merita, ca o carcasa noua costa in jur de 50 lei. Dar cu ecran spart nu merita. Cumpara altu nou. Si un plus daca a ajuns in halul ala, imagineaza-ti ce e in interiorul telefonului.