| Ghiorghe_Alexandru_1987 a întrebat:

Salut, merita sa cumpar Samsung Galaxy Camera GC100?

Răspuns Câştigător
| DoctorChucky a răspuns:

Merita! Este foarte bun, iti spun din experienta deoarece eu am avut...

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Merita... mai ales ca e Samsung cum sa nu... ce mai exista altceva decat Samsung insa acel telefon/camera chiar merita sa il cumperi este o combinatie interesanta

| Ghiorghe_Alexandru_1987 explică (pentru Vvistula):

Dar nu este nici macar 10% telefon. oricum maine voi merge sa-l cumpar! multumesc de raspuns!

| Vvistula a răspuns (pentru Ghiorghe_Alexandru_1987):

Daca nu este nici 10% telefon cum ai spus de ce ai postat intrebarea la categoria,, telefonie,, si nu tehnologie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar se meritawinking Face niste poze de nota 20++. Chiar ti-l recomandwinking

| SkrillexForever a răspuns:

Dupa mine nu prea la-s lua as mai pune cariva bani si mi-as lua un S3.
Astai parerea mea nu stiu a ta insa acesta este un telefon de nota 10

| Ghiorghe_Alexandru_1987 explică (pentru SkrillexForever):

Da iti inteleg parerea, dar pentru. telefon astept sa apara S4, cam in 2 sapt.(Germania) si indiscutabil il voi cumpara, eu am intrebat daca merita camera cumparata, azi m-am jucat putin cu ea si pentru un segment de 200-350 de euro nu are comparatie.

| Ghiorghe_Alexandru_1987 explică:

Nu eu am postat aici, a fost mutata aici, dar n-am inteles care e problema ta? daca esti de dinafara te rog sa taci!