| myhayronaldo a întrebat:

Salut, merită să iei un iphone 4, 4s second hand?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Se merita.
Este construit bine cu materiale de calitate, si ofera acelasi functii cu fratii lui mai scumpi.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| Zaygon a răspuns:

Se merita atata timp cat iti convine faptul ca are lag.

| LiveTheMoments a răspuns:

Da ca doar acelaşi lucru face si vei fi sigur ca merge daca pe altul la tinut atât si faza buna e ca e mai ieftin!

| All3xOfficial a răspuns:

Se merita
Dar daca are defecte cum ar fi spart nu merita