| sebby56 a întrebat:

Salut,merita sa imi cumpar Honor 10 acum tinand cont ca vreau sa fac upgrade de la Honor 8?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Honor e marca ieftină Huawei.
Deși de moment cei de la Google au revocat veto, cel mai probabil Huawei și Honor vor incepe să folosească sistemul lor de operare. Bazat in Android însă fără Play, Gmail, Maps, Youtube, etc.
Eu m-aș gândi de zece ori înainte să continui cu Honor.
Huawei sunt terminale bune însă in lipsa aplicațiilor proprietate Google...
Decizia e a ta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai o mie de lei de dat, fă-o

| Ineys a răspuns:

Depinde de tine.

Eu vreau sa-mi cumpar S10, desi am un S6 care inca mi-e loial. Doar pentru ca-mi place cum arata S10-le vreau sa-l cumpar. Nu prea-mi pasa de performanta/specificatii, oricum nu prea folosesc telefonul foarte mult, doar sa fie acolo si sa mai moara fraierii de ciuda cand il scot din buzunar. Cough cough.