| alex2009 a întrebat:

Salut! Merita sa trec de la A 71 Samsung la s 23 plus 512 gb?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Normal ca S23+ este peste A71...
Dar merita? pai depinde de alegerea ta nu de a noastra.
Daca am un telefon bun de ce l-as schimba acum doar pentru ca a aparut altul nou?
Cand nu ai ce face cu banii poti schimba si anual un telefon doar ca sa vezi cum este noul model care de cele mai multe ori sunt doar niste facelifturi, modele noi se lanseaza la cativa ani nu anual, anual apar doar deviceuri cu imbunatatiri!

de ce este mai bun S23+? are :
Snapdragon 8 Gen 2
acumulator : 4700mAh Li-Ion
8 GB RAM
display : Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1750 nits (peak), 6.6 inches, 105.3 cm2 (~87.6% screen-to-body ratio)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai bani de dat? Da!

| KaiSmile27 a răspuns:

Da. Eu chiar ma S23 + și e foarte bun