| MirceaBade31 a întrebat:

Salut, merita sa trec de la Samsung A40 la A41? Ce diferente sunt?

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Diferentele sunt mari, la naiba, doar este o alta serie.
Ai aici un clip foarte bun care acopera spectrul seriei
https://youtu.be/i8hkEpQ4JrU

Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns:

Treci la Xiaomi mai bine. Seria asta A, e una din cele mai proaste serii. De ce ai trece de la A40 la A41? E ca si cum ai trece de la Iphone normal la varianta pro :? Ia un Xiaomi si vezi acolo un telefon cu adevarat bun la un pret foarte bun.

| MartorulluiIehova a răspuns (pentru Sekim):

Exact! Ador oamenii cărora nu le pasa de numele companiei ci de calitățile telefonului. Eu folosc Huawei, honor chiar honor 20lite, dar fratele meu are un xiaomi. E ft mândru de caracteristicile și de ce îi oferă telefonul. Bateria aceea de 30-40 de ore?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Sekim):

Altul cu "propaganda"... acum "xiaomista" rolling on the floor
Bai fratilor, omul zice de doua modele de telefoane, pentru ce deviati aiurea la alte marci? A zis el ca vrea marci? Fiti utili daca tot va considerati asa, acceptati ca oamenii sunt cum suntwinking

Daca tot puneti atat patos tu si cu celalat user, de ce nu le faceti reclama chinezilor in alta parte? Unde s-ar putea sa va vada lumea... yawnwinking

| MartorulluiIehova a răspuns:

Poți să treci la Huawei. Samsung, nu tocmai, dar aproape ca la iPhone își vinde numele, nu caracteristicile. Pentru un nume mai puțin cunoscut, dar un preț mai mic și o calitate bună, este recunoscut Huawei ul. Cameră bună, display calitativ, memorie mare și un raport bun calitate-preț. Seria de P uri este in regulă, dar nu îți recomand Y urile. Versiunea Matte este mai extravaganta, oferindu ți calități mai bune.

| LPCTSTR a răspuns (pentru MartorulluiIehova):

Wow, bine mai, bravo, multumim de propaganda "huaweista", insa n-avem nevoiewinking laughing

| MartorulluiIehova a răspuns (pentru LPCTSTR):

=)