| AnonimXnX a întrebat:

Salut, mi-a cazut telefonul jos si tocmai pe partea unde am camera foto, si acum se vede blur, se poate repara camera? Am un ALCATEL idol 3 5.5

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Salut!
Da se poate repara, insa o camera costa destul de mult si nu cred ca merita investitia. Ori il folosesti in continuare asa, ori il vinzi si ii spui noului propietar de problema avuta, pui o diferenta si iti iei alt telefon.

1 răspuns:
| Victoras19207 a răspuns:

Auzi. incearca sa dai jos sticla de pe camera daca este vorba de camer din spate.