| Dezvi a întrebat:

Mi-am instalat aplicația OGyoutube, pun muzica și când dau sa ascult în fundal mi se închide, dar numai când opresc și ecranul. Când intru un alte aplicații, muzica nu se închide.
Se închide doar când opresc ecranul.
Problema asta o întâmpin de vreo 2 luni, înainte mergea PERFECT!
Aveți idee ce as putea face?

Dau FUNDAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Vezi sa nu ai un mod de economisire baterie activ, alea tind sa opreasca procese cand ecranul e inchis.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Descarca YTVanced daca nu vrei sa dai bani pe Premium.

| SoCristian18 a răspuns:

Poti intra pe vanced.app si sa instalezi aplicatia este foarte buna, eu o folosesc de mai bine de 1 an.

| Dezvi explică (pentru SoCristian18):

Întâmpin aceeași problema.

| Dezvi explică (pentru Wr3nch):

Aceeași problema și cu vanced

| SoCristian18 a răspuns (pentru Dezvi):

Ai incercat sa instalezi si micro g si split? pentru vanced?
la mine merge sad eventual incearca sa dai o resetare daca nu merge nici asa si vezi dupa aceea ce zice