| americanul123 a întrebat:

Salut mi-am luat de curand un smart 4 mini si doresc sa introduc niste melodii pe el pri cablu de date, dar cand introduc cablul se aude de doua ori un sunet dar nu imi apare nimic, dar can vreau sa introduc poze functioneaza, cum fac sa introduc si eu melodii pe telefon.

4 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Pai normal ar trebui sa iti apara in my computer un remova le disk sau cv, cu foldere de muzica, videoclipuri, poze, android si alte aplicații... Si cum naiba merge sa pui poze dar nu si muzica? Uita-te in ce foldere bagi.

| Jipa95 a răspuns:

Du-te la setari in sectiunea dezvoltare, si activeaza optiunea ''depanare usb'' dupa care atunci poti conecta telefonul la pc prin cablu de date si poti descarca muzica in el.

| MIG97 a răspuns:

Daca nu merge prin cablu de date, de ce nu incerci sa introfuci cardul in calculator printr-un adaptor, sau folsesti un bluetooth.

| darrio2007 a răspuns:

Daca spuneai si ce telefon ai era mai bine.