| MariaEllena a întrebat:

De ce calculatorul nu-mi citeste cablul de date de la telefon?crying am Nokia e63 ..si vreau sa va spun ca atunci cand bag cablul de date se aude un sunet cum ar merge.dar nu apare nimic sad
Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

Intra la My Computer! poate ti-a aparut acolo fisierul

| MariaEllena explică (pentru MarianM8777):

Nuu sad m-am uitat si nu!
Am scos cardul si am pus asa si tot nu mergesad nu stiu ce sa ma mai fac! trebuie sa pun niste poze si am nevoie uurgent! straight face

| MarianM8777 a răspuns (pentru MariaEllena):

Nu stiu.big grin

| Eclipse a răspuns:

Incearca sa bagi cablul de date si in celelalte locasuri pentru "usb" si daca tot nu merge, incearca cu un alt cablu de date.

| MariaEllena explică (pentru Eclipse):

Tot nu merge straight face am dat si restart si la fel...

| Eclipse a răspuns (pentru MariaEllena):

Dar cand bagi cablul de date in telefon apoi in pc, telefonul se incarca, arata ceva?

| Ionita_Gigi_1998 a răspuns:

Da-i restart