| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de curind Samsung star 3, si vreau sa stiu cum pot sa transfer poze/muzica de pe pc pe telefon si invers
p.s am si cablu usb. merci anticipat

4 răspunsuri:
| viktoryya a răspuns (pentru onasis1961):

Calculatorul nu detecteaza conexiunea, zice sa introduc dispozitivul

| onasis1961 a răspuns (pentru viktoryya):

Trebuie să ai un adaptor:http://www.shopmania.ro/q-adaptor-bluetooth
este foarte ieftin!

| AlexMAV a răspuns:

Deci pui cablul USB la Telefon si la unitate. (trebuie sa iti iei un card de 2, 4 gb nu conteaza de care vrei tu, ca sa nu pui pe memoria telefonului) Cand conectezi tel, la unitate iti apar 2 optiuni. Dai pe ultima(era cu cv stocare.) apoi iti alegi fisierele pe care vrei sa le copii si le duci acolo. Funda?