| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema; am Samsung Corby si vreau sa transfer ceva de pe PC pe telefon si invers, dar nu mi-a dat cablu USB si nu am nici un stick Bluetooth.Cum pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Pai daca ai memory card, poti sa-ti iei un card reader(cititor de carduri)alta metoda nu mai stiu, dar imprumuta si tu de la cineva un cablu ca de samsung cred ca are mai toata lumea.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sa iti cumperi cablu usb

| darrio2007 a răspuns:

Cumparati unul din cele doua.

| leonet09 a răspuns:

Cumpara un blue thut mobile si baga-l in Pc si iti trimiti prin BlueThut